RASKITE ATSAKYMUS APIE „FAST 2K“ PRODUKTĄ MŪSŲ VIDEO PUSLAPYJE

VIDEOS
1. Kur galiu įsigyti Fast2K?

Internetu: https://www.fast2k.lt

“Moki-Veži ” tinklo parduotuvėse: Utenoje, Vilniuje, Mažeikiuose, Kaune ( Raudondvario  ir Narsiečių), Šiauliuose, Alytuje.

UAB „Danas”, Žiedų 40, Bukiškis, Vilniaus raj. Prieš atvykstant, prašome paskambinti tel.:  +370618 80452.

2. Kas yra FAST2K?

Fast2K – naujos kartos, atsparesnė už betoną, greita ir statramsčių montavimo priemonė, skirta, tvorų, vartų, terasų, įvairių aptvėrimų, kelio ir parkų ženklų, dviračių stovų, stendų, vėliavų stiebų, ir daug kitų, įvairios paskirties stulpų įtvirtinimui.

Tinka visų tipų ( mediniams, plastikiniams, metaliniams, kamštiniams) statramsčiams montuoti.

Galima naudoti visais metų laikais, taip pat ir žiemos metu prie -15 ˚C.

Fast2K panaudota ta pati technologija,  kurią taiko kompanija Kanados Chemque įmonė elektros, telegrafo stulpų įtvirtinimui daugiau kaip 15 metų.

Fast2K – išbandyta Kanadoje, pritaikyta Lietuvos klimatui.

3. Kiek Fast2K mišinio maišelių reikės mano tvoros projektui?

Projektui paskaičiuoti naudokite išeigos kalkuliatorių, esantį šioje svetainėje arba atsiųskite naudojamų tvoros statramsčių išmatavimas el. paštu info@fast2k.lt ir mes Jums paskaičiuosime, arba susisiekite telefonu +370 618 80452.

4. Kokios talpos pakuotes turite pardavime

Pakuotės talpa

Kiekis dėžėje

Užpildomas tūris

280 g.

40 vnt.

5,8 L.

605 g.

24 vnt.

12,6 L.

800 g.

18 vnt.

16,8 L.

5. Kiek stiprus yra Fast2K?

Inžinieriai iki Fast2K naudojo tokią pačią technologiją elektros ir telekomunikacijų stulpų instaliavimui. Susiformavęs Fast2K tampa vandeniui atsparia kompozitine medžiaga tvirtai  sukimbančia su statramsčiu. Bandymų metu, veikiant statramstį, atsparumas šoninei, horizontaliai jėgai Fast2K yra geresnis nei betono. Statramstis su Fast2K nelūžo taip lengvai, kaip su betonu. Betonas yra labai standus, todėl visa horizontali jėga perduodama mediniam statramsčiui. Tuo tarpu Fast2K sugeria dalį jėgos, todėl statramstis nelūžta. Įbetonuoti mediniai statramsčiai įprastai lūžta, kai horizontali jėga pasiekia 227-250 kg. Iš kitos pusės, mediniai statramsčiai sumontuoti su Fast2K lūžta veikiant tik 272-340 kg horizontalia jėga. Kitais žodžiais tariant vėjas veikdamas statramsčius 227-250 kg jėga nulauš įbetonuotus statramsčius, bet neįveiks įstatytus su Fast2K mišiniu.

6. Ar Fast2K sugeria vandenį?

Priešingai betonui, susiformavusi Fast2K medžiaga yra vandeniui atspari, todėl vandens ji neįgeria. Taigi, Fast2K medinius statramsčius apsaugo nuo puvimo, o metalinius nuo korozijos.

7. Ar Fast2K draugiškas gamtai?

Taip, kai mišinio komponentai sumaišyti, medžiaga tampa kieta inertine mase, negalinčia praleisti jokių cheminių medžiagų į aplinką. Impregnuoti mediniai statramsčiai turi savyje pavojingų chemikalų, kurie gali skverbtis į aplinką. Fast2K medžiaga izoliuoja statramstį nuo grunto tokiu būdu apsaugodama aplinką nuo cheminių medžiagų.

8. Kuo skiriasi Fast2K nuo kitų montavimui skirtų išsiplečiančių putų?

Fast2K yra struktūrinė kompozitinė medžiaga, kuri žymiai stipresnė už tipines purškiamas putas, naudojamas langų ir durų montavimui bei sandarinimui. Kitas didelis skirtumas, kai prapjaunate sukietėjusias purškiamas putas, jūs matote dideles kiaurymes viduje. Fast2K yra uždarų ląstelių sistema, kuri dar yra ir nelaidi vandeniui. Pagaliau Fast2K yra dviejų komponentų sistema, kuri susiformuoja per kelias minutes ir tampa itin tvirta per 15-30 minučių, kur purškiamoms putoms formuotis reikalingas drėgnas oras ir tai trunka kelias valandas.

9. Kas nutiks, jei sumaišęs Fast2K mišinį, pamiršiu praplėšti maišelį?

Turėkite žirkles arba peilį prie duobės paruoštas nupjauti maišelio kampą TUOJ PAT SUMAIŠIUS, kaip nurodyta instrukcijoje. Neprapjovus maišelio tuoj pat po sumaišymo, dėl kompozito išsiplėtimo viduje, maišelis plyš, o išsiveržusi medžiaga gali sužaloti aptaškydama ir apgadinti kitą turtą. Turinys turi būti sumaišytas ir maišelis prapjautas mažiau nei per vieną minutę po išorinio juodo skirtuko pašalinimo.

10. Kas nutiks, jei sumaišysiu per šaltą ar per karštą Fast2K mišinį?

Visada prieš naudojimą Fast 2K maišelius palaikykite bent 2 valandas +22°C – 25°C temperatūros aplinkoje. Mišinys laikytas žemoje temperatūroje reaguos, plėsis ir kietės lėčiau, bei užpildys mažesnį tūrį. Mišinys laikytas aukštesnėje temperatūroje reaguos, plėsis ir kietės greičiau, bei užpildys didesnį tūrį, suformuodamas silpnesnį kompozitą.

11. Ar galima Fast2K laikyti nešildomose patalpose žiemos metu?

Ne. Nors pakitimų nepastebėta, Fast2K įpakavimuose laikytuose 30 dienų -15˚C temperatūros patalpose. Tačiau mes negarantuojame, kad produktas išlaikys reikiamas savybes, jei nebuvo apsaugotas nuo užšalimo. Tai pat svarbu žinoti, kad prieš naudojimą Fast2K turi aklimatizuotis +22 +25˚C temperatūroje bent 2 valandas.

12. Koks Fast2K atsparumas spaudimo jėgai?

Inžinieriai iki Fast2K naudojo tokią pačią technologiją elektros ir telekomunikacijų stulpų instaliavimui. Susiformavusi Fast2K tampa labai tvirta ir elastinga medžiaga, atsparia 344 kPa gniuždymo jėgai. Palyginimui, pagal OSHA klasifikaciją, A tipo gruntas, molis atsparus 144 kPa gniuždymo jėgai. Tačiau tvoros įrengimui gniuždymo jėga nėra tokia svarbi kiek yra šoninė jėga, pavyzdžiui stipraus vėjo. Bandymų metu, veikiant statramstį šonine, horizontalia jėga su Fast2K, gauti rezultatai buvo geresni nei įbetonuotų statramsčių. Statramstis su Fast2K nelūžo taip lengvai, kaip įbetonuotas. Betonas yra labai standus, todėl visa horizontali jėga perduodama mediniam statramsčiui. Tuo tarpu Fast2K sugeria dalį jėgos, todėl statramstis nelūžta. Įbetonuoti mediniai statramsčiai įprastai lūžta, kai horizontali jėga pasiekia 227-250 kg. Iš kitos pusės, mediniai statramsčiai sumontuoti su Fast2K lūžta veikiant tik 272-340 kg horizontalia jėga. Kitais žodžiais tariant vėjas veikdamas statramsčius 227-250 kg jėga nulauš įbetonuotus statramsčius, bet neįveiks įstatytus su Fast2K mišiniu.

13. Koks turi būti duobės skerspjūvis naudojant Fast2K?

Naudojant FAST2K produktą, duobės diametras turi būti apie 10-20 mm. didesnis negu pats statramstis. Pvz.: montuojant stačiakampius segmentinės tvoros 6×4 cm arba apvalius d6 cm. stulpelius, Jums užteks d10 cm. duobės diametro. Naudojant betoną, duobės diametras turėtų būti bent dvigubai didesnis, nes reikalingas tarpas betono sutankinimui.

14. Koks turi būti duobės gylis, naudojant FAST2K?

Gamintojas rekomenduoja duobės gylį apskaičiuoti nuo 1/4 iki 1/3 viso stulpelio aukščio. Pvz.: jeigu Jūsų statramsčio bendras ilgis yra 2 m, tai į žemę rekomenduojama įleisti nuo 50 iki 66 cm.

15. Ką daryti, jeigu FAST2 perpyliau ir jis iškilo per daug?

Jeigu FAST2K kompozitas persipylė ir iškilo virš žemės paviršiaus, perteklių paptasčiausiai nupjaukite aštriu peiliu. Taip pat rekomenduojama paviršių užpilti žemėmis, kad kompozitas negautų ultravioletinių spindulių.

16. Jeigu fast2K neišsiplėtė iki norimo aukščio, ar galima užpilti ant viršaus kitą pakelį?

Taip, galima. Jūsų palaukite , kol 1 pakelis sukietės ( apie 5 min.) ir tuomet sumaišę užpilkite kitą pakelį.

NERANDATE ATSAKYMO APIE MŪSŲ PRODUKTUS?

SUSISIEKITE