El. paštas: info@fast2k.lt

Tel. nr.: +370 604 55331

Turite klausimų?

slide

D.U.K.

 1. Kur galiu įsigyti Fast2K?
  Susisiekite mob.tel. 861110520 arba siųskite užsakymą el. paštu info@fast2k.lt.
 2. Kiek Fast2K mišinio maišelių reikės mano tvoros projektui?
  Atsiųskite naudojamų tvoros statramsčių išmatavimus el. paštu info@fast2k.lt ir mes jums paskaičiuosime, arba susisiekite telefonu 861110520.
 3. Kiek stiprus yra Fast2K?
  Inžinieriai iki Fast2K naudojo tokią pačią technologiją elektros ir telekomunikacijų stulpų instaliavimui. Susiformavęs Fast2K tampa vandeniui atsparia kompozitine medžiaga tvirtai  sukimbančia su statramsčiu. Bandymų metu, veikiant statramstį, atsparumas šoninei, horizontaliai jėgai Fast2K yra geresnis nei betono. Statramstis su Fast2K nelūžo taip lengvai, kaip su betonu. Betonas yra labai standus, todėl visa horizontali jėga perduodama mediniam statramsčiui. Tuo tarpu Fast2K sugeria dalį jėgos, todėl statramstis nelūžta. Įbetonuoti mediniai statramsčiai įprastai lūžta, kai horizontali jėga pasiekia 227-250 kg. Iš kitos pusės, mediniai statramsčiai sumontuoti su Fast2K lūžta veikiant tik 272-340 kg horizontalia jėga. Kitais žodžiais tariant vėjas veikdamas statramsčius 227-250 kg jėga nulauš įbetonuotus statramsčius, bet neįveiks įstatytus su Fast2K mišiniu.
 4. Ar Fast2K sugeria vandenį?
  Priešingai betonui, susiformavusi Fast2K medžiaga yra vandeniui atspari, todėl vandens ji neįgeria. Taigi, Fast2K medinius statramsčius apsaugo nuo puvimo, o metalinius nuo korozijos.
 5. Ar Fast2K draugiškas gamtai?
  Taip, kai mišinio komponentai sumaišyti, medžiaga tampa kieta inertine mase, negalinčia praleisti jokių cheminių medžiagų į aplinką. Impregnuoti mediniai statramsčiai turi savyje pavojingų chemikalų, kurie gali skverbtis į aplinką. Fast2K medžiaga izoliuoja statramstį nuo grunto tokiu būdu apsaugodama aplinką nuo cheminių medžiagų.
 6. Kuo skiriasi Fast2K nuo kitų montavimui skirtų išsiplečiančių putų?
  Fast2K yra struktūrinė kompozitinė medžiaga, kuri žymiai stipresnė už tipines purškiamas putas, naudojamas langų ir durų montavimui bei sandarinimui. Kitas didelis skirtumas, kai prapjaunate sukietėjusias purškiamas putas, jūs matote dideles kiaurymes viduje. Fast 2K yra uždarų lastelių sistema, kuri dar yra ir nelaidi vandeniui. Pagaliau Fast2K yra dviejų komponentų sistema, kuri susiformuoja per kelias minutes ir tampa itin tvirta per 15-30 minučių, kur purškiamoms putoms formuotis reikalingas drėgnas oras ir tai trunka kelias valandas.
 7. Kas nutiks, jei sumaišęs Fast2K mišinį, pamiršiu praplėšti maišelį?
  Turėkite žirkles arba peilį prie duobės paruoštas nupjauti maišelio kampą TUOJ PAT SUMAIŠIUS, kaip nurodyta instrukcijoje. Neprapjovus maišelio tuoj pat po sumaišymo, dėl kompozito išsiplėtimo viduje, maišelis plyš, o išsiveržusi medžiaga gali sužaloti aptaškydama ir apgadinti kitą turtą. Turinys turi būti sumaišytas ir maišelis prapjautas mažiau nei per vieną minutę po išorinio juodo skirtuko pašalinimo.
 8. Kas nutiks, jei sumaišysiu per šaltą ar per karštą Fast2K mišinį?
  Visada prieš naudojimą Fast 2K maišelius palaikykite bent 2 valandas +22°C – 25°C temperaturos aplinkoje. Mišinys laikytas žemoje temperatūroje reaguos, plėsis ir kietės lėčiau, bei užpildys mažesnį tūrį. Mišinys laikytas aukštesnėje temperatūroje reaguos, plėsis ir kietės greičiau, bei užpildys didesnį tūrį, suformuodamas silpnesį kompozitą. 
 9. Ar galima Fast2K laikyti nešildomose patalpose žiemos metu?
  Ne. Nors pakitimų nepastebėta, Fast2K įpakavimuose laikytuose 30 dienų -15˚C temperatūros patalpose. Tačiau mes negarantuojame, kad produktas išlaikys reikiamas savybes, jei nebuvo apsaugotas nuo užšalimo. Tai pat svarbu žinoti, kad prieš naudojimą Fast2K turi aklimatizuotis +22 +25˚C temperatūroje bent 2 valandas.   Koks Fast2K atsparumas spaudimo jėgai? Inžinieriai iki Fast2K naudojo tokią pačią technologiją elektros ir telekomunikacijų stulpų instaliavimui. Susiformavusi Fast2K tampa labai tvirta ir elastinga medžiaga, atsparia 344 kPa gniuždymo jėgai. Palyginimui, pagal OSHA klasifikaciją, A tipo gruntas, molis atsparus 144 kPa gniuždymo jėgai. Tačiau tvoros įrengimui gniuždymo jėga nėra tokia svarbi kiek yra šoninė jėga, pavyzdžiui stipraus vėjo. Bandymų metu, veikiant statramstį šonine, horizontalia jėga su Fast2K, gauti rezultatai buvo geresni nei įbetonuotų statramsčių. Statramstis su Fast2K nelūžo taip lengvai, kaip įbetonuotas. Betonas yra labai standus, todėl visa horizontali jėga perduodama mediniam statramsčiui. Tuo tarpu Fast2K sugeria dalį jėgos, todėl statramstis nelūžta. Įbetonuoti mediniai statramsčiai įprastai lūžta, kai horizontali jėga pasiekia 227-250 kg. Iš kitos pusės, mediniai statramsčiai sumontuoti su Fast2K lūžta veikiant tik 272-340 kg horizontalia jėga. Kitais žodžiais tariant vėjas veikdamas statramsčius 227-250 kg jėga nulauš įbetonuotus statramsčius, bet neįveiks įstatytus su Fast2K mišiniu.
 10. Kaip vanduo reaguoja su Fast2K?
  Vanduo apteka susiformavusį Fast2K paviršių. Priešingai betonui, sukietėjęs Fast2K kompozitas yra atsparus vandeniui, todėl jis neįgeria vandens, todėl jis apsaugo medinius polius nuo puvimo, o metalinius nuo rūdyjimo.
 11. Koks turi būti duobės skerspjūvis naudojant Fast2K?
  Kad įstatyti 10x10cm statramstį lyginant su įbetonavimu. Naudojant betoną, duobės skylės skerspjūvis 10x10cm statramsčiui, turi būti ne mažesnis kaip ø20cm. Taip reikia, nes betonas yra tirštas ir jį pripildyti bei supresuoti reikia daugiau vietos, ankštoje duobėje betone susiformuos oro kišenės ir jis bus netvirtas. 10x10cm statramsčiui įstatyti su Fast2K jums nereikia ø20cm skerspjūvio duobės. Iš tikrūju jums reikia tik tokios skylės, kad galėtumėte įstatyti statramstį. Į duobę su statramsčiu įliejus Fast2K mišinį, jis plėsdamasis sandariai užpildys ertmę tarp statramsčio ir grunto.
 12. Koks grąžto skerspjūvis reikalingas įstatyti 10x10cm statramstį naudojant Fast2K?
  ø20 cm grąžtas išgręš ø23-25cm skylę. Ø15cm grąžtas taip pat padarys didesnę nei ø15cm skerspjūvio skylę. Skylės skerspjūvis priklauso nuo grunto ir kaip tiesiai vertikaliai išgręšite. Tam, kad įstatyti 10x10cm statramstį, jums tiks ø10cm skerspjūvio grąžtas.  Vieno 367ml Fast2K mišinio maišelio užtenka instaliuoti 10x10cm statramstį į ø15cm skerspjūvio, 91cm gylio duobę.

Plačiau apie Fast2K

Video galerija..

Kodėl Fast2K?

Fast2K – Tai naujovė, žymiai pranašesnė ir patikimesnė už betoną, skirta tvorų statramsčių, ženklų, vėliavų stiebų, vartų ir daug kitų, įvairios paskirties stulpų įtvirtinimui.
Fast2K panaudota ta pati technologija, kurią taiko kompanija Chemque elektros, telegrafo stulpų įtvirtinimui daugiau kaip 15 metų. Skaityti daugiau..